CK MTB Maraton Hlinsko

Oficiální stránky klubu

Home

20.9. - Hubertova jízda: Letošnímu ročníku kralovaly ženy. Královnou honu velké hubertovky se stala Pavlína Šulcová a malou hubertovku vyhrála Bára Stehnová. Ratajský kilometr vyhrál Mára Rauchfuss před druhým Lubošem Němcem a  třetím Pavlem Svobodou.
13.9. - Specialized rallye sudety: Pavel Adel dojel na 60 km trati 28. a Petr Svoboda 39.

10.9. - BOTAS MTB 50ka - Memoriál Igora BLAŽEJOVSKÉHO: Petr Svoboda dojel na 50 km trati celkově druhý. Jára Pešek dojel třetí v juniorech na 25 km trati.

6.9. - Brzkovák: Martin Záruba dojel na 2. místě.
29.8. - okolo Libice MTB: Petr Svoboda dojel na 5. místě a Lukáš Kovačka 25.
O2 IN - LINE CUP Liberec: Martina Žáčková si na 21 km dojela pro 4. místo.
MČR V IN-LINE  MARATONU BRNO: V závodu týmů obsadila Martina Žáčková 1. místo.
O2 IN-LINE CUP Šumava  - 16 km časovka do kopce na bruslích: Martina Žáčková dojela 3 v kategorii.

MISTROVSTVÍ EVROPY HANDBIKERŮ A IN-LINE Louny: Martina Žáčková obsadila 5. místo
OTROKOVICKÝ IN-LINE POHÁR: Martina Žáčková si ve sprintu dojela pro vítězství a v závodě na 10 km dojela třetí.
24 HODINOVKA NA BRUSLÍCH FRANCIE - LE MANS: Výběr 10 žen z ČR mezi nimiž byla i Martina Žáčková obsadil na tomto prestižním závodě 2 pozici.
8.8. - cyklomaraton Malá Haná: Martin Záruba  dojel na 110 km trati v kategorii 18.
Od 9. do 16. srpna jsme měli soustředění na Husově boudě v Krkonoších. Soustředění se zúčastnili: Petr Brudr Svoboda, Petr Svoboda, Pavel Adel, Marek Rauchfuss, Jindra Podaný, Jana Scheerová, Lenka Málková a Anna Dostálová. Kromě tréninků na kolech jsme také testovali nové modely kolečkových lyží BRUski. Ve fotogalerii se můžete podívat na první fotky.....
9.8. - HAVEX MTB MARATON: Jára Pešek skončil na 25 km trati v kategori na 2.místě a celkově 3.
HL30MTB2009.pdf, (34.67kB)

Tak tady máte výsledky z Hlinecký 30ky

24.7. - 26.7. - silniční etapák s mezinárodní účastí  Regionem Orlicka: Petr Svoboda byl nucen ve třetí etapě závod vzdát kvůli bolestem kolene.
25.7. - Manitou Železné hory Chrudim: Pavel Adel dojel na 50 km trati v kategorii na 16. místě. Jára Pešek na 20 km trati dojel 5. a v kategorii na 3. místě.
18.7. - MČR XC Karlovy Vary: Pavel Adel dojel v kategorii muži OPEN na 7. místě. Petr Svoboda si v pátek při najíždění trati přivodil nepříjemný a bolestivý pád a tak v sobotu kvůli bolestem závod nedokončil.
11.7. - Cannondale Krkonošský maraton: Petr Svoboda dojel na 54 km trati celkově 20. a v kategorii na 4. místě. Jára Pešek dojel na 28 km trati 13. a v kategorii 6.
8.7. - Žlebský ZUBR: Petr Svoboda dojel v kategorii na 9. místě a Martin Záruba na 7. místě.
4.7. - DEMA Kamenický MTB Maraton: Petr Svoboda zničil šaltr a tak nedojel:(
23.6. - 28.6. - LETNÍ OLYMPIÁDA dětí a mládeže  TÁBOR : Lukáš Kopecký a Bára Stehnová reprezentovali Pardubický kraj na olympiádě mládeže. Zde jejich výsledky:

časovka: Lukáš 20. místo, Bára 9.místo                                                                                                              sinice: Lukáš 26. místo, Bára 7. místo                                                                  cyklokros: Lukáš 26. místo, Bára 7. místo

27.6. - Ždírecký triang - Martin Záruba obhájil na silniční 24. hodinovce loňské 2. místo a ujel 670 Km.

27.6. - Merida bike Vysočina: Petr Svoboda dojel na 40 km trati celkově na 38. místě a v kategorii 6. Lukáš Kovačka po několika defektech závod nedokončil.
21.6. - NESTLÉ LIFE IN-LINE TOUR - ČSP - SLOVENSKO - PRIEVIDZA  - půlmaraton 21 km: Martina Žáčková zajela 4. místo v kategorii ŽENY ELITE a ještě dokázala zajet 1. místo ve štafetách.
20.6.2009 - O2 IN-LINE CUP - ČMP-Praha  -maraton 43 km: Martina Žáčková zajela v ženách 3. a v celkovém průběžném pořadí  v poháru  se posunula na 1. místo. Dalším skvělým výsledkem je 1. místo v týmech.

20.6. - Kelly´s Rampušák : Martin Záruba dojel na 120 km trati na 25. místě a v kategorii 22. Jára Pešek byl na 30 km MTB trati 16. a 11. v kategorii muži do 30ti let.
Ostrava Poruba WIC - světový pohár v in-line bruslení:   Martina Žáčková dojela na 16. místě