Home

Český pohár mládeže Slatina :

časovka jednotlivců:  Lukáš Kopecký 9.místo
časovka dvojic: Kopecký - Schlegel (SKP Lanškroun) 5. místo

13.6. - SPECIALIZED SUDETY TOUR:  Na 100 kilometrové trati dojel Martin Záruba v kategorii na 12. místě a Petr Svoboda v juniorech 3.
7.6. Poděbradka okolo Hradce - Petr Svoboda skončil na  60-ti kilometrové trati v kategorii na 7. místě. Bára Stehnová vyhrála ve vloženém závodě a stala se tak mistryní kraje.
Posledni komentare
11.06.2009 18:33:53: smiley${1}
Pražské schody: Mára Rauchfuss jel svůj poslední závod v našem dresu. Od středy patří do týmu SAMBA CHIC Racing powered by BIKEZONE.cz . Jeho derniéra dopadla celkem slušně, v závodě vydržel něco přes 47 minut a byl klasifikován na 17 místě.

Výsledky z krajáku.pdf, (29.45kB)
Výsledky ze sobotního Mistrovství Pardubického kraje XC v Hlinsku.
2. ČP XC Česká Kamenice:  Pavel Adel dojel v mužích open na 5. místě. Marek Rauchfuss kvůli defektu závod nedokončil.

Martin Záruba 5. místo

TREK HOREM DOLEM VYSOČINOU - Petr Svoboda dojel po neustálém bloudění celkově na 27 místě a vyhrál juniory. Marek Rauchfuss po defektu nakonec skončil celkově 16. Martin Záruba dojel 47.
1. ČP XC Bystřice pod Hostýnem - Pavel Adel zajel v mužích open krásné 8. místo. Petr Svoboda nebyl ve své kůži a po nevydařeném závodě skončil v juniorech 59. Mára Rauchfuss v elitě musel po velice nepříjemném a bolestivém pádu v druhém kole závod vzdát.
NESTLE LIFE IN-LINE TOUR Hradec Králové - Martina Žáčková dojela po pádu na 9. místě
Mamut Bike - Marek Rauchfuss dojel na trati 58km v těsném spurtu 2.

Mamut Tour - Martin Záruba dojel v hlavním silničním závodu dlouhém 224km na 44. místě.

Bikový Úterek 5.5.2009 - otevřený přebor okresu Chrudim XC.

výsledky:(klikněte na zobrazit celé)

6.5.-10.5. se klub CK MTB Maraton Hlinsko podílel na organizaci tratí při Velocampu na Seči. Více info na http://www.ivelo.cz/velo-camp-09/#trasy,
Author Šela Marathon - Petr Svoboda ml. dojel po defektu v kategorii 15.
Dnes jsme jeli MTB maraton v Pardubicích. Petr Svoboda ml. dojel ve své kategorii na 2. místě. Dalším umístěním na bedně bylo 1. místo za nejlepší tým jenž tvořil Petr Svoboda, Filip Adel (CT Budvar Tábor) a Lukáš Příhoda (KC Hlinsko). Pavel Adel a Lukáš Kovačka závod nedokončili.
V sobotu jsme jeli 1. ročník Velké ceny České Třebové, Pavel Adel dojel na 60ti kilometrové trati celkově 10. a kategorii do 30 let vyhrál. Petr Svoboda byl v juniorech 3. a Marek Rauchfuss byl 1. na trati 30 km.
Dnes jsme jeli náš první letošní mtb závod AVE Cena Nasavrk. Čekala na nás náročná trať dlouhá 42 km. Nejlépe z nás si vedl Marek Rauchfuss který v kategorii elite  zajel skvělé 5. místo. Výborně si vedl i Pavel Adel který zajel 3. v kategorii open.  Petr Svoboda ml. dojel v open 9.  Martin Záruba 17. v  elite. Lukáš Kovačka po nepříjemném pádu závod nedokončil. Níže se můžete podívat na pár fotek.